• Sobotková Barbora

Květnové focení


Mám za sebou další krásné focení. Tentokrát za objektivem stála Denisa Szewczyková. Šikovná fotografka, se kterou jsem fotila poprvé.

Téma, které Denisa pro focení navrhla, se mi zalíbilo, a tak se nápad mohl stát skutečností :) Pak už stačilo jen domluvit místo, čas, oblečení, doplňky a vše uskutečnit. Pro focení Denisa vybrala nádherné místo v Jistebníku mezi rybníky. Už samo místo o sobě je překrásné. Počasí nám přálo, a tak celou dobu nádherně svítilo sluníčko, bylo teplo a nebe se na nás usmívalo bez jediného mráčku :) Úžasné počasí a okolní krásná příroda přilákala i jiné lidi než nás.

Po oblečení šatů a nasazení květinového věnce se kolemjdoucí lidé a cyklisté začali ohlížet a komentovat. Bavilo mě poslouchat, co si říkají... Začalo to nadšeným tenkým hláskem maličké holčičky. "Mami, mami, podívej, tam je lesní víla!" Nebo zvědavý pán na kole, který málem vjel do stromu, když se ohlížel se slovy, "jéé, že by svatba ve fialových šatech?!" Každopádně, ať si kolemjdoucí říkali cokoli, nás to bavilo a úžívaly jsme si to.

A díky tomu všemu, mohly vzniknout právě tyto květnové přírodní fotky fialové víly ☼

Mějte se krásně, Barča ♥

#czechslovakphotogirl #photogirl #czech #foceni #kveten #vila #priroda #nature

79 zobrazení
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

s ♥ Barbora Sobotková

© 2016 - 2020

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now